Uitslagen

UITSLAGEN ORANJEFEEST VIERAKKER-WICHMOND 2019

Grote optocht zondag 25 augustus

1e De Wogt: De Wichumse kermis  – 35 punten

2e HEKA: DE Queens  – 34 punten

3e Lankhorsterstraat (voor): “Het weer is van slag” – 32.5 punt

4e Lankhorsterstraat (achter): Tiroler Fest  – 31 punten

5e Delden: “Met de fietse  noar Wichum”  – 30 punten

6e Dorpsstraat: “De tijdmachine”  – 29.5 punt

7e Pierendiek Apre Ski:  – 29 punten

8e  Vogelzang: “Carnaval in Rio” – 28.5 punt

9e  Beeklaan: “Mens erger je niet”  – 28 punten

10e Hackforterweg: “Felicitaart”  –  27.5 punt

11e Groep Risico: NIX 18 – 27 punten

12e Muziekvereniging Jubal Vierakker- Wichmond: “De Fanfare”  – 26 punten

13e De Kempe: “Open Boek” – 25 punten

 

Uitslag kinderoptocht

Individueel

1e Daan Vaartjes –  Fendt tractor

2e  Jels Breukink – Frans meisje

3e Lasse Woltjer – Stugge Veer

4e Sietske Breukink – Abba Oranje Comité 100 jaar

4e Finn Woltjer – Socii

 

Groepen kinderen

1e Fien Sijmen en Hidde Wolbrink – afval

2e Ieke Hogendoorn Tessel Wolbrink – Unicorns

3e Imke Daan en Lot-  Rok en Rol

Uitslag oriënteringsrit  18 augustus 2019            

1 Dione groot Jebbink

1 Cindy Wentink

1 Iris Hekkelman

4 Marcel Vruggink

4 Frans v/d Pavert

4 Mathijs klein Haneveld

4 Ninke v/d Pavert

8 Nicke Siebelink

8 Jordy van Til

8 Annewil klein Lenderink

8 Gerrit Borgman

8 Evelien Willering

8 Gert Willering

8 Minie Hammers

8 Ina v/d Stroom

8 Henrie Eggink

8 Fien Carp

8 Symen Carp

8 Hiltjo Carp

Zaterdag 24 augustus

6Kamp

1e De 7 Musketiers

2e Beeklaan

3e Pierendiek

Vrijdag 23 augustus

Mooiste zonnebloem

1e Romy Wiskamp

2e Marleen Dimmendaal

2e Mart Dijkmak

Schieten vrije baan

1e Harrit Wester

2e Robert Dijkman

3e Paul Avink

Jenga XL

1e Judith Minderman

2e Ilka Aalderink

3e Tessel Wolbrink

Kegelen

1e Evert Jan Pellenberg

2e Helga Rietman

3e Benny Peters

Luchtdrukschietspel

1e Bart Wolter

2e Beerend Steentjes

3e Bart Krijt sr

Dogkar rijden

1e Roy Weetink

2e Sal ter Linden

3e Tonnie Loman

Bierpul schuiven

1e Henk Jansen

2e Wim Rietman

3e Dennis Spiegelenberg

Vogelschieten:

160 deelnemers

274e kogel de vogel eraf

Romp; Rick Abbink

Kop: Wim Dijkstra

Linkervleugel: Gerrit Pardijs (loting)

Rechtervleugel: Jan Wolbrink (loting)

Staart: Ilona Wassink

Vogelgooien:

58 deelnemers

Na loting

Romp: Hennie Eijkelkamp

Kop: Christel ten Have

Linkervleugel: Marga Mentink

Rechtervleugel: Elly Hendriks

Staart: Zwennie Langwerden

Vogelschieten jeugd:

26 deelnemers

Romp Ieke Hogendoorn

Kop: Janiek Bergervoet

Staart: Max meyer

Linkervleugel: Daan Hoogeveen

Rechtervleugel: Sietse Wolbrink

error: Sorry, dat kan niet de inhoud is beschermd..